3 Slaapkamer Villa in Ciudad Quesada, Costa Blanca Zuid €799,852

Een mooie mix van klassiek en modern

Villa Olivia, vrijstaande villa met een bijzonder ontwerp gekenmerkt door mediterrane stijl fusie met moderne accenten in zijn architectuur.

Deze prachtige villa heeft 3 slaapkamers en 2 badkamers, een ruime woonkamer en buitenruimtes zoals een solarium en een tuin met privé zwembad.

Olivia is gelegen in Doña Pepa - Ciudad Quesada, met allerlei diensten naast de nabijheid van de Guardamar stranden en het is gemakkelijk vervoer naar luchthavens of steden zoals Alicante of Torrevieja.

Bewaar
NieuwVilla
Prijs vanaf: €799,852Grootte: 168 m2 bebouwd
Reference: Villa Olivia Slaapkamers: 3
badkamers: 2Terras: 11 m2
Solarium: 80 m2Lift: Nee
Land: 562 m2kelder: Nee
Airconditioning: VoorbereidingElektrische keukentoestellen: Nee
Garage: parking op eigen terreinOverdekte inkom: 22 m2
Privaat zwembadNabij winkels
Nabij een golfterreinEnergiecertificaat
Bekijk de presentatie in PDF
Gelieve onderstaand formulier in te vullen om uw vragen via e-mail te verzenden

Schrijf u in voor onze wekelijkse nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de laatste nieuwe woningen, bijzonderheden van het gebied, exclusieve kortingen en aanbiedingen. Lees hier ons privacy beleid. U kan op elk ogenblik uitschrijven.

De informatie die u leest op deze webpagina werd ons bezorgd door de bouwmaatschappij of de promotor. Elke klant heeft recht tot inzage van de details, vermeld in de "RD 515/89", ten kantore van de bouwmaatschappij of promotor.
Masa International