3 Slaapkamer Villa in Doña Pepa, Ciudad Quesada, Costa Blanca Zuid €833,710

Als u denkt alles al te hebben gezien....

Villas Laura, gekenmerkt door zijn koloniale mediterrane stijl, bevat 3 slaapkamers en 3 badkamers. Deze stijl van onroerend goed bevat een pergola in terrassen en het solarium met balken die dat mediterrane tintje geeft.

Deze woning bestaat uit drie tweepersoons slaapkamers, drie badkamers (twee en-suite), volledig ingerichte moderne keuken met ontbijtbar en open woon/eetkamer, die leidt naar een groot betegeld terras en privé zwembad aan de voorzijde van het huis en een klein terras met trap naar het dakterras aan de achterzijde. De open indeling werkt goed en zorgt voor veel natuurlijk licht in de leefruimtes.

Villa Laura is een bijzonder ontwerp waar we de moderne stijl wilden mengen met de typische mediterrane stijl uit dit gebied en dit is wat het kenmerkt.

Gelegen in Ciudad Quesada, op een fantastische locatie, op loopafstand van restaurants, bars, 4* Hotel met spa en supermarkten, met een goede busverbinding waar u een recreatiegebied kunt vinden en de mogelijkheid om te genieten van de diensten van winkels, supermarkten, restaurants, pubs, apotheek, gezondheidscentrum, enz.

De urbanisatie van Ciudad Quesada werd enkele decennia geleden ontworpen als een "vakantiestad", zodat de inwoners ontspannen konden leven met hun favoriete vrijetijds- en plezieractiviteiten.

La Marquesa golf heeft een scala aan voorzieningen in de buurt gelegen in Quesada, dat is een bruisende stad met een enorme selectie van voorzieningen, waaronder een eigen waterpark.
Slechts 10 minuten rijden naar de prachtige stranden van Guardamar de Segura in een rustige omgeving en toch dicht bij alles wat u wenst voor een geweldige vakantie of het hele jaar door wonen. De luchthaven van Murcia ligt op 40 minuten en Alicante op 40 minuten rijden.

Bewaar
NieuwVilla
Prijs vanaf: €833,710Grootte: 129 m2 bebouwd
Reference: Villas LauraSlaapkamers: 3
badkamers: 2Terras: 30 m2
Solarium: 120 m2Lift: Nee
Land: 565 m2kelder: Ja
Airconditioning: VoorbereidingElektrische keukentoestellen: Ja
Garage: OndergrondsOverdekte inkom: Nee
Privaat zwembadNabij winkels
EnergiecertificaatBekijk de presentatie in PDF
Gelieve onderstaand formulier in te vullen om uw vragen via e-mail te verzenden

Schrijf u in voor onze wekelijkse nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de laatste nieuwe woningen, bijzonderheden van het gebied, exclusieve kortingen en aanbiedingen. Lees hier ons privacy beleid. U kan op elk ogenblik uitschrijven.

De informatie die u leest op deze webpagina werd ons bezorgd door de bouwmaatschappij of de promotor. Elke klant heeft recht tot inzage van de details, vermeld in de "RD 515/89", ten kantore van de bouwmaatschappij of promotor.
Masa International