3 Slaapkamer Villa in Santa Rosalia Lake, Torrepacheco, Costa Cálida €935,000

Andere types van deze eigendom

3 Slaapkamer Villa in Santa Rosalia Lake

  • €1,095,000
  • Nieuw
  • 3+ 2 badkamers
  • 3 slaapkamers
  • Grootte: 391 m2 bebouwd
  • Privaat zwembad
  • Nabij winkels

Schitterende villa's in een bijzonder resort

Nieuw wooncomplex bestaande uit 15 exclusieve aangepaste villa's waar we het ontwerp en de afwerking hebben verheven tot de hoogste categorie van exclusieve luxe, gelegen op het fantastische Santa Rosalia Lake Resort in Los Alcazares.

Deze prachtige villa's hebben een ruime accommodatie van 182 m2 op één verdieping plus een enorme kelder van 183 m2 die gebruikt kan worden voor extra slaapkamers, een bioscoopzaal en een fitnessruimte.

De luxe villa heeft een ruime woonkamer met moderne open keuken, schuiframen die toegang geven tot de tuin met privézwembad van 37m² en een buitenkeuken met BBQ en toilet. Er zijn 3 slaapkamers en 2 badkamers op de begane grond. De hoofdslaapkamer heeft een dressing en een en-suite badkamer. In het souterrain is een wasruimte en een badkamer en je kunt er tal van extra slaapkamers maken of inrichten naar eigen wens. Er is ook een groot zonneterras met toilet en een privézwembad van 21 m2 met waterval waar je het hele jaar door kunt zonnebaden. Er is voldoende parkeergelegenheid op het perceel.

Alle luxe is inbegrepen in deze villa, zoals warm/koud airconditioning, vloerverwarming, elektrische rolluiken, pre-installatie voor lift, Bosch keukenapparatuur, LED-verlichting binnen en buiten, domotica, een video-intercom op elke verdieping, ingebouwde kasten, een buitentoilet en nog veel meer.

Santa Rosalia Lake & Life Resort is een fantastisch nieuw tropisch resort op 4 km van de stranden van Los Alcazares aan de Costa Calida. Het omheinde complex is maar liefst 700.000 m² groot en alle nieuwbouwprojecten zijn gebouwd rond een 16.000 m² groot aangelegd meer met kristalhelder water met witte stranden, strandbars, restaurants en nog veel meer. Dit is de ideale plek om te genieten van de zon in combinatie met watersporten of van de strandbars. De luchthaven van Murcia Corvera ligt op 20 minuten rijden, die van Alicante op 50 minuten.
Prachtige luxe villa op een fantastisch tropisch resort.

Bewaar
NieuwVilla
Prijs vanaf: €935,000Grootte: 300 m2 bebouwd
Reference: Altea VillasSlaapkamers: 3
badkamers: 2+ 3Solarium: 100 m2
Lift: NeeLand: 426 m2
kelder: JaAirconditioning: Ja
Elektrische keukentoestellen: JaGarage: parking op eigen terrein
Overdekte inkom: NeePrivaat zwembad
Nabij winkelsEnergiecertificaat
Bekijk de presentatie in PDF
Gelieve onderstaand formulier in te vullen om uw vragen via e-mail te verzenden

Schrijf u in voor onze wekelijkse nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de laatste nieuwe woningen, bijzonderheden van het gebied, exclusieve kortingen en aanbiedingen. Lees hier ons privacy beleid. U kan op elk ogenblik uitschrijven.

De informatie die u leest op deze webpagina werd ons bezorgd door de bouwmaatschappij of de promotor. Elke klant heeft recht tot inzage van de details, vermeld in de "RD 515/89", ten kantore van de bouwmaatschappij of promotor.
Masa International