3 Slaapkamer Bungalow-Appartement in Pilar de la Horadada, Costa Blanca Zuid €253,500
Andere types van deze eigendom
Stijlvolle appartementen, kies voor een topfloor of begane grond
Green Garden V is een nieuw project van maisonnettes in Pilar de la Horadada, Alicante.
Het resort bestaat uit 16 moderne maisonnettes, beschikbaar in twee types: begane grond met een privétuin of bovenverdieping met een groot solarium met zomerkeuken, perfect om het hele jaar door te genieten van het uitstekende klimaat. De woningen zijn beschikbaar met 2 of 3 slaapkamers en 2 badkamers en zijn ontworpen om maximaal comfort en functionaliteit te bieden. Ze beschikken over lichte interieurs, hoogwaardige afwerking, een volledig uitgeruste keuken met inbouwapparatuur en pre-installatie voor gekanaliseerde airconditioning.
Green Garden V biedt een aantrekkelijke tuin met gemeenschappelijk zwembad, waardoor het een perfecte plek is om te genieten en te ontspannen.
Het perceel ligt dicht bij het centrum van Pilar de la Horadada, een gebied dat alle noodzakelijke diensten en voorzieningen biedt, zoals supermarkten, restaurants, groene zones, enz. Bovendien maakt de nabijheid van het strand, op 5 minuten rijden, het een ideale optie voor je vrije tijd en zomeruitstapjes. Het is ook maar 10 minuten rijden naar La Zenia en Villamartin. Er zijn tal van golfbanen in de buurt en Pilar de la Horadada ligt op slechts 30 minuten van de luchthaven van Murcia, terwijl Alicante op ongeveer 50 minuten rijden ligt.
Nieuw | Bungalow-Appartement |
Prijs vanaf: €253,500 | Grootte: 89 m2 bebouwd |
Reference: Green Garden V | Slaapkamers: 3 |
badkamers: 2 | Garden: 57 m2 |
Lift: Nee | kelder: Nee |
Airconditioning: Voorbereiding | Elektrische keukentoestellen: Ja |
Garage: parking op eigen terrein | Overdekte inkom: 6 m2 |
Gemeenschappelijk zwembad | Nabij winkels |
Energiecertificaat | Bekijk de presentatie in PDF |