3 Slaapkamer Appartement in La Serena Golf, Los Alcazares, Costa Cálida €329,000

Andere types van deze eigendom

2 Slaapkamer Appartement in La Serena Golf

  • €269,000
  • Nieuw
  • 2 badkamers
  • 2 slaapkamers
  • Grootte: 83 m2 bebouwd
  • Gemeenschappelijk zwembad
  • Nabij winkels
  • Nabij een golfterrein

2 Slaapkamer Appartement in La Serena Golf

  • €299,000
  • Nieuw
  • 2 badkamers
  • 2 slaapkamers
  • Grootte: 83 m2 bebouwd
  • Gemeenschappelijk zwembad
  • Nabij winkels
  • Nabij een golfterrein

3 Slaapkamer Appartement in La Serena Golf

  • €359,000
  • Nieuw
  • 2 badkamers
  • 3 slaapkamers
  • Grootte: 98 m2 bebouwd
  • Gemeenschappelijk zwembad
  • Nabij winkels
  • Nabij een golfterrein

2 Slaapkamer Penthouse in La Serena Golf

  • €369,000
  • Nieuw
  • 2 badkamers
  • 2 slaapkamers
  • Grootte: 83 m2 bebouwd
  • Gemeenschappelijk zwembad
  • Nabij winkels
  • Nabij een golfterrein

3 Slaapkamer Penthouse in La Serena Golf

  • €409,000
  • Nieuw
  • 2 badkamers
  • 3 slaapkamers
  • Grootte: 100 m2 bebouwd
  • Gemeenschappelijk zwembad
  • Nabij winkels
  • Nabij een golfterrein

Schitterend uitgevoerde appartementen in Los Alcazeres

Best Mediterraneo is een nieuwbouwproject met moderne appartementen en villa's aan de eerste lijn van La Serena Golf in Los Alcázares.
Dit exclusieve wooncomplex bestaat uit 30 moderne appartementen en 10 gelijkvloerse villa's, allemaal ontworpen voor maximaal comfort en stijl, met panoramisch uitzicht op de golfbaan en het omliggende landschap.
De appartementenblokken bieden woningen met 2 of 3 slaapkamers, beschikbaar op de begane grond en tussenverdiepingen met grote terrassen of als penthouses met privé-solaria.

Elk appartement heeft toegang tot een gemeenschappelijke tuin in mediterrane stijl en een groot zwembad, perfect om te ontspannen en te socializen in de zon. Parkeerplaatsen in een ondergrondse garage en liften in elk blok dragen bij aan het comfort.
Gelegen op slechts 1,7 km van het strand en het stadscentrum, biedt het project een rustige en goed verbonden omgeving in Los Alcázares. Deze nieuwbouwwoning biedt een premium levensstijl in direct contact met de natuur en de golfbaan. Het project is gelegen in La Serena Golf, een 18-holes golfbaan die bekend staat om zijn vlakke terrein, schilderachtige meren en technische uitdagingen door de heersende Levante-wind. Dit project is ideaal voor golfliefhebbers, strandliefhebbers en iedereen die op zoek is naar een rustige levensstijl aan de Costa Cálida. De internationale luchthaven van Murcia ligt op 35 km van het resort.

Bewaar
NieuwAppartement
Prijs vanaf: €329,000Grootte: 98 m2 bebouwd
Reference: Best MediterraneoSlaapkamers: 3
badkamers: 2Terras: 22 m2
Lift: Jakelder: Nee
Airconditioning: VoorbereidingElektrische keukentoestellen: Nee
Garage: OndergrondsOverdekte inkom: Nee
Gemeenschappelijk zwembadNabij winkels
Nabij een golfterreinZeezicht
Energie efficiëntie: BBekijk de presentatie in PDF
Gelieve onderstaand formulier in te vullen om uw vragen via e-mail te verzenden

Schrijf u in voor onze wekelijkse nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de laatste nieuwe woningen, bijzonderheden van het gebied, exclusieve kortingen en aanbiedingen. Lees hier ons privacy beleid. U kan op elk ogenblik uitschrijven.

De informatie die u leest op deze webpagina werd ons bezorgd door de bouwmaatschappij of de promotor. Elke klant heeft recht tot inzage van de details, vermeld in de "RD 515/89", ten kantore van de bouwmaatschappij of promotor.
Masa International