2 Slaapkamer Tourist Apartment in Torre de la Horadada, Costa Blanca Zuid €373,890
Andere types van deze eigendom
Amanecer Las Higuericas: toeristische appartementen eerstelijns aan het strand in Torre de la Horadada
Amanecer Las Higuericas is een complex met toeristische appartementen, voorzien van twee slaapkamers en twee badkamers, eerstelijns aan het strand in Torre de la Horadada.
Dit nieuwe wooncomplex zal bestaan uit toeristische appartementen verdeeld over de begane grond met tuin, eerste verdiepingen met terrasruimte en tweede verdiepingen met een dakterras (solarium). De woningen worden volledig gemeubileerd opgeleverd, inclusief alle huishoudelijke apparaten, huisraad, decoratie, textiel, airconditioning en verlichtingspakket.
De appartementen zijn ontworpen met een focus op comfort en moderniteit en bieden ruime en lichte woonruimtes die zijn uitgerust met alle noodzakelijke voorzieningen voor een aangenaam verblijf.
Alle woningen beschikken over een parkeerplaats en berging in de ondergrondse garage, die bereikbaar is via de gemeenschappelijke trap of de lift op elke verdieping.
Het project is voorzien van alle faciliteiten, waaronder een gemeenschappelijk zwembad, een petanquebaan, receptie, een binnengym en een werkruimte.
Gelegen in La Torre de la Horadada, in een natuurlijke omgeving op slechts enkele meters van de zee. Aan het strand van Las Higuericas met wit zand en helder water. De locatie is uitstekend gelegen om te genieten van de lokale voorzieningen en bevindt zich direct aan de Middellandse Zee en de vele stranden met Blauwe Vlag en jachthavens die hier te vinden zijn. In de omgeving liggen bovendien diverse uitstekende championship-golfbanen en fantastische winkelcentra.
Torre de la Horadada staat bekend om zijn prachtige kustlijn, jachthaven en levendige boulevard. De luchthaven Región de Murcia International Airport ligt op 40 minuten (55 km) en de luchthaven Alicante-Elche Miguel Hernández Airport op 55 minuten (75 km).
Bewaar| Nieuw | Tourist Apartment |
| Prijs vanaf: €373,890 | Grootte: 70 m2 bebouwd |
| Reference: Amanecer Las Higuericas | Slaapkamers: 2 |
| badkamers: 2 | Terras: 23 m2 |
| Lift: Ja | kelder: Nee |
| Airconditioning: Ja | Elektrische keukentoestellen: Ja |
| Garage: Ondergronds | Overdekte inkom: Nee |
| Gemeenschappelijk zwembad | Nabij het strand |
| Nabij winkels | Bemeubeld |
| Eerstelijns aan het strand | Zeezicht |
| Energiecertificaat | Bekijk de presentatie in PDF |








































